Digital Signage

Jesteśmy gotowi przygotować ofertę dla docelowej grupy Klientów projekt "pod klucz", a mianowicie: cyfrowe menu (digital board menu),kolejkowanie elektroniczne, panel dotykowy, podświetlane tablice reklamowe, ruchome teksty, kioski informacyjne, interaktywne projekcje i wiele innych na życzenie. Koncepcja cyfrowego menu jest nieporównanie bardziej atrakcyjna niż kompozycje plakatów papierowych czy też wykonanych z podświetlanych pleksi (są to wersje statyczne) - pozwala szybko zaktualizować informacje (pozycja w menu i ceny) pozwala na wprowadzenie podziału dnia (rano, aby przyciągnąć uwagę klientów do jednego typu dania na śniadanie i odpowiednio obiad czy kolację).

Jest to szczególnie istotne w odniesieniu do zasad sieciowych, ponieważ wszystko w menu jest implementowane centralnie, włącznie z wszelkimi zmianami. Wprowadzanie zmian i aktualizacji następuje zwykle w nocy.

Technologia ta pozwala pozyskać więcej klientów i zwiększyć średni zysk. Przewidywany średni czas zwrotu inwestycji (ROI) - 12-24 miesięcy.

Nasz zespół jest gotowy do opracowania treści (statycznej oraz w wersji wideo), montażu i rozruchu projektu, zapewniamy zdalne sterowanie transmisji treści i menu, ceny czy też podziału dnia. Po instalacji naszych rozwiązań serwis prowadzony jest 24 godziny na dobę.